AKCIA: EASYCHECK k rozmetadlu AMAZONE ZADARMO!

Viac informácií...

8. 11. 2019

Pri objednaní neseného rozmetadlá minerálnych hnojív Amazone ZA-V, ZA-TS alebo ťahaného rozmetadla ZG-TS teraz ponúkame 16 EasyCheck rohoží ZADARMO! Akcia platí pri objednaní nového stroja v termíne od 1.11.2019 do 31.1.2020.

S pomocou systému EasyCheck možno veľmi jednoducho skontrolovať a prípadne zlepšiť priečne rozhodenie hnojiva. Cieľom je jediné: optimálna rovnomernosť priečneho rozhodu, a to aj v prípade hnojív, ktoré nie sú v rozmetacích tabuľkách!

Celý systém pozostáva zo 16 ľahkých gumových rohoží a aplikácie EasyCheck od Amazone určeného pre "chytré telefóny" a tablety s operačným systémom Android alebo iOS. V aplikácii sa musí najprv založiť profil rozmetadla - zadať konkrétny typ, namontované rozmetacie kotúče a pracovný záber. Následne sa zaobstará fotografia hnojiva, zadá sa jeho názov a vyberie skupina hnojív. Pri samotnom použití sa gumové rohože rozmiestnia v danej vzdialenosti od koľajového riadku a následne sa vykoná rozmetanie hnojiva v príslušných koľajových riadkoch. S pomocou mobilu sa jednotlivé rohože vyfotografujú. Aplikácia potom automaticky porovná, koľko hnojiva sa zachytilo v jednotlivých rohožiach a vykoná porovnanie výsledkov dosiahnutých v jednotlivých radoch. Ak nebude výsledok rozmetania optimálny, aplikácia navrhne úpravu nastavenia rozmetadla.

Pri fotografovaní jednotlivých rohoží je nutné dbať na to, aby neobsahovali cudzie predmety a boli rovnomerne osvetlené. V opačnom prípade by aplikácia mohla chybne vyhodnotiť vstupné dáta.

Celý proces je jednoduchý a časovo nenáročný, a to tak z hľadiska samotného použitie, tak aj z hľadiska manipulácie. Ve videu nižšie je možné vidieť prácu s novým systémom kontroly priečneho rozhodu EasyCheck v porovnaní s klasickou mobilnou skúšobnou stanicou v podobe 16 misiek. Dobre je viditeľný rozdiel v náročnosti na manipuláciu a jednoduchosti vyhodnotenia merania.

Ďalšie články

PRIVÍTAJTE NA SCÉNE MAGNUM AFS CONNECT

20. 1. 2020

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT hrá prvú ligu!

Hľadáme posily do tímu v Trnave a Sučanoch

15. 1. 2020

Máte skúsenosti s opravou poľnohospodárskych strojov? Pridajte sa k nám!

Akciová ponuka na pásy

8. 1. 2020

Pripravili sme pre Vás zaujíavú ponuku na gumové pásy. Viac...

Prevádzková doba počas vianočných sviatkov

17. 12. 2019

STEYR KONZEPT

10. 12. 2019

V rámci veľtrhu AGRITECHNICA výrobca STEYR predstavil koncept traktora budúcnosti.