AGRITECHNICA 2019 V ZNAMENÍ STEYR

Vstúpte do sveta STEYR na veľtrhu AGRITECHNICA

10. 12. 2019

Výrobca STEYR predstavil na Agritechnice veľmi futuristický stánok, kde boli prezentované nové modely traktorov STEYR a to IMPULZ CVT a ABSOLUT CVT nahrádzajúce modely CVT a nový telematický portál S-Fleet. Vrcholom na stánku STEYR však bolo odhalenie traktora STEYR Konzept, štúdie traktora kombinujúcu inovatívne technológie takým spôsobom, akým zatiaľ nie je v poľnohospodárskom segmente obvyklé.

Prejdite si expozíciu STEYR s produktovým manažérom na traktory STEYR, Zdeňkem Musilom:

 


STEYR prezentuje nové produkty a riešenia

Rad CVT podstúpi v budúcom roku zásadnú zmenu. Názvy modelov Absolut CVT a Impulz CVT so sebou prinášajú početné vylepšenia a inovácie, ktoré okrem iného uľahčia ovládanie traktora. Oba modely dostali nový dravý dizajn STEYR. Všetky modely IMPULS CVT a ABSOLUT CVT s technológiou Hi-eSCR2 spĺňajú najprísnejšie emisné normy Stage V.


Starší brat, traktor Absolut CVT, ponúka celý rad inovácií v kabíne a okolo nej, napríklad možnosť pneumatického odpruženia kabíny. Vnútri je zaistené lepšie pohodlie; s voliteľným prémiovým rádiom DAB s vysoko kvalitnými reproduktormi a vstavaným systémom hands-free, novým volantom, držiakom monitora s integrovanými zásuvkami a ďalšími držiakmi tabletov a mobilných telefónov. Schody do kabíny boli kompletne prepracované a vybavené pohodlnejším vstupom, nádržkou na čistú vodu a osvetlením. Vysoko výkonné modely Absolut CVT sú obzvlášť vhodné pre väčšie farmy a podniky, ktoré hľadajú túto dokonalú kombináciu -sofistikované technológie a pohodlie. Nový STEYR 6185 až 6240 Absolut CVT prichádzajú so 4 modelmi a budú k dispozícii v druhej polovici roka 2020.

 

STEYR Konzept: STEYR predstavuje štúdiu zameranú na traktor budúcnosti

Počas veľtrhu AGRITECHNICA predstavila značka komplexnú projektovú štúdiu o tom, ako by mohla vyzerať budúcnosť výroby traktorov v spolupráci so sesterskou značkou pohonných hmôt CNH Industrial. Inžinieri STEYR vyvinuli STEYR Konzept, kombinujúci inovatívne technológie doposiaľ jedinečným spôsobom, aby vytvorili ekologický, napriek tomu účinný a predovšetkým funkčný koncept traktora.

Jadrom štúdie je modulárny hybridný elektrický pohon, ktorý zahŕňa spaľovací motor, generátor a niekoľko elektrických motorov, ktoré možno ovládať jednotlivo a ktoré potom dodávajú energiu tam, kde je to potrebné. Tento koncept traktora bol navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou FPT.
 

 

 

Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.