MULTI (100 - 120 koní)

Najnovšie viacúčelové traktory STEYR MULTI prichádzajú s novým vybrúseným dizajnom STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motormi s objemom 3,4 litra a technológiu vysokotlakového vstrekovania Common Rail. Tento rad sa neustále zlepšuje, aby uspokojila Vaše náročné požiadavky pri obrábaní pôdy, údržbe pastvín, v doprave, v chmelárstve, komunálnej sfére a lesníctve.

     


STEYR MULTI - MULTI-TALENT V KAŽDOM DETAILE

Najmodernejšie, rýdzo prakticky orientovaná technológia kombinuje legendárnu kvalitu značky STEYR s luxusnou kabínou, takže vám môže garantovať maximálnu spoľahlivosť a profit. Veľmi nízky pomer hmotnosti k výkonu, skvelá ovládateľnosť a nad tým všetkým široké možnosti využitia stavia rad STEYR MULTI na vrchol triedy traktorov s výkonom 100 koní.


VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

Motory modelov Multi 4095, 4105 a 4115 sú 4-valcové a objemom 3,4 litra s vysokotlakovým systémom Common Rail so vstrekovacím tlakom 160 MPa a s medzichladičom stlačeného vzduchu. Až 35% nárast krútiaceho momentu pre vysoké zaťaženia. Max. výkon je dosiahnutý už pri 1900 ot / min. Robustná konštrukcia bloku z liatiny zaisťuje odolnosť pre všetky poľnohospodárske aplikácie.

Motory sú vybavené externým chladením EGR, následne upravuje emisie filter pevných častíc (DPF) a oxidačné filter pre redukciu nespálených uhľovodíkov (DOC). Motory plnia prísnu emisnú normu TIER 4A. Objem palivovej nádrže 155 litrov pre dlhé dni. Interval výmeny motorového oleja je 600 mth. Vysoko výkonný chladiaci systém = zvýšená kapacita chladiča o 30% a zväčšený priemer ventilátora zo 480 na 520 mm.Úplne nová koncepcia prevodového ústrojenstva s 4 ° PowerShift s 32 x 32 rýchlosťami. Možnosť automatického radenia pri nastavených otáčkach. Powershuttle je k dispozícii aj pre pravú ruku na Multicontrolleru. K dispozícii je aj funkcia Powerclutch. 40 km / h pri znížených otáčkach ECO na 1730 min-1.

 


HYDRUALICKÝ SYSTÉM

Hydraulický systém s kapacitou 60 l / min a samostatný hydrogenerátor riadenie s kapacitou 35 l / min. Na prianie je možné objednať axiálne hydrogenerátor (CCLS) s prietokom 100 l / min Ovládanie zadného TBZ je v štandarde pomocou systému EHRD. Maximálna nosnosť na guľových koncovkách je 5557 kg. Nabízené funkce systému EHRD: regulace polohy, přepravní pojistka, omezení maximální výšky, ovládání pracovní hloubky, ovládání rychlosti spouštění, ovládání silové/smíšené regulace, prokluzová regulace (pouze s radarovou jednotkou), externí ovladač.

Traktory MULTI tiež ponúka vynikajúci výhľad na zadný trojbodový záves a hydraulické spojky. Počet vonkajších hydraulických okruhov je 2 alebo 3. Hydraulické okruhy je možné vybaviť časovačom pre lepšiu výkonnosť. Na želanie možno vybaviť traktor prípravou pre nakladač - s nakladačom LRZ sa zvyšuje univerzálnosť traktora. Vývodový hriadeľ je k dispozícii 540 / 540E, 1000 / 1000E ot./min a tiež závislé od rýchlosti jazdy. Možnosť vybavenia elektronický predné PTO a TBZ (EFH) s priamo z výroby.


KOMFORTNÁ KABÍNA A OVLÁDANIE

Kabína, ktorá bola vyvinutá pre radosť z práce. Pri vývoji bol kladený dôraz na výhľad a ergonómiou ovládania nakladače tak aj celého traktora. Perfektný výhľad z kabíny vodiča vďaka panoramatickému strešnému panelu pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača, komfortné sedadlo vodiča, ľahké naklonenie stĺpika riadenia aj s prístrojovou doskou. Panoramatický strešný panel pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača. Traktory MULTI nabízí prosklenou plochu 5,2 m2. 6 sloupků kabiny s bočními a zadními okny pro přirozenou recirkulaci vzduchu a dobrý výhled všemi směry. Do široka otevíratelné boční dveře umožňují dokonalý nástup/výstup z obou stran. Sklopný sloupek řízení a panel přístrojů pomocí pedálu pro rychlé nastavení pohodlí. K dispozici je sklopné sedadlo spolujezce bez omezení při nastupování.

Multicontroller využíva najdôležitejšie funkcie traktora a umožňuje vodičovi vykonávať každodenné rutinné práce ľahko a bez únavy! Dva ručné plyny slúži na vymedzenie otáčok motora a spoločne so 4 ° Powershift nastaviť automatické radenie.


               

 

                                          POZRITE SI VIDEO STEYR MULTI

Kategória: TRAKTORY STEYR

Modely

Název / Parametr MOTOR - Počet valcov / objem [cm3] / Plnenie motora Men. výkon ISO TR 14396-2000/25/EG [kW/k] Menovité otáčky [1/min] Max. točivý moment / pri otáčkach [Nm/1/min] Prevýšenie toč. momentu OECD [%]
4095 MULTI 4/3400/Turbodmychadlom s mezichladičom 73/99 2200 407/1500 34
4105 MULTI 4/3400/Turbodmychadlom s mezichladičom 79/107 2200 444/1500 35
4115 MULTI 4/3400/Turbodmychadlom s mezichladičom 84/114 2200 461/1500 32

 

 

STIAHNUŤ KATALÓG PRODUKTOV

Súbory k stiahnutiu: