Vyberte si svoj model pre lesné účely

Ponúkame Vám originálne riešenie pre najťažšie práce v lese...

22. 1. 2018

Práca v lese predstavuje pre traktory vysoké zaťaženie. Značka STEYR Vám ponúka veľký výber modelov, variant motorov a prevodoviek, s ktorým budete perfektne vybavený pre každú činnosť. A to najlepšie je, že v porovnaní so špeciálnymi strojmi majú naše traktory uverzálne použitie.

 

ÚPLNÁ OCHRANA DO LESA

Pre špeciálne požiadavky v lese ponúka STEYR  úplnú ochranu s prídavným vybavením šitým na mieru pre rad traktorov od 75 do 300 k. Všetky súčasti vybavenia je možné objednať už z výroby.

  • Masívna lesná ochrana STEYR proti vetvám v štvor alebo šest stĺpkovom prevedení

  • Ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom

  • Zadné okno z Makrolonu - odolného proti rozbitiu miesto ochrannej mriežky

  • Masívna spodná ochrana a bočnýé kryty na ochranu motora, prevodovky, zadnej nápravy, palivovej nádrže a nádrže hydraulického oleja

  • Odnímateľné spätné zrkadlá, skrátenie nástupných schodíkov

  • Odolné pneumatiky do lesa so zosilnenými lesnými ráfikmi a ochranou ventilov

  • Otočné pracovisko alebo otočné riadenie pre maximálny komfort pri prái s vyvážacími prívesmi alebo pri práci s lesnou frézou

  • Pohodlná a rýcla zmena smeru bez komplikácií od 115 do 300 koní

  • Paket LED svetiel pre pohodlnú a bezpečnú prácu aj po zotmení.

 

ECOTECH

Traktory STEYR vsadili na najnovšie technológie ecotech. V dôsledku toho sa znížila spotreba paliva a produkcia škodlivín. To šetrí Vašu peňaženku a súčasne životné prostredie.

 

STEYR KOMPAKT

Tento model sa používa predovšetkým pre ľahké a stredne ťažké práce. Vďaka nízkej úzkej konštrukcii a svojej obratnosti chráni traktor lesný porast a pôdu. Tak sa hodí najmä pre lesnú prebierku, ťažbu dreva a tiež sa perfekne hodí pre práce v poraste. Traktor je možné kombinovať tiež pre prácu s čelným rampovačom.

 

STEYR MULTI

Spája výhody menších kompaktných traktorov s výkonným potenciálom veľkých traktorov. Je vhodný nielen pre každodenné použitie v lese, ale tiež pre prácu v kombinácii s ťažkým prípojným náradím. Po novom je u tohto radu traktorov k dispozícii ochranný rám do lesa v 4 stĺpikovom prevdení a so zadným sklom odolným voči rozbitiu pre bezpečnú prácu. Trubkový rám na želanie poskytuje perfektný výhľad pri práci s čelným rampovačom.

 

STEYR PROFI CLASSIC A STEYR PROFI CVT

Efektívne, silne a premyslene sa prezentujú traktory STEYR Profi Classic a STEYR Profi CVT. Rad Profi spája v sebe silu veľkých traktorov s hospodárnosťou menších modelov. Či už pri použití rampovača náročného na výkon alebo veľkého vyvážacieho prívesu s hydraulickým ramenom - rad Profi perfektne pokrýva celú oblasť použitia. Prevodové ústrojenstvo s dvoma, štyrmi rýchlosťami radenými pod zaťažením alebo plynulá prevodovka CVT s aktívnou kľudovou reguláciou pri zastavení a technológie dvojitej spojky ponúkajú optimálny komfort pri ovládaní.

 

STEYR CVT A TERRUS CVT

Je doma všade tam, kde sú potrebné mimoriadne výkony. Pri najnáročnejšej práci v lese, pri energeticky náročnom získávaní štiepky alebo pri prekladaní a preprave dreva. Traktory STEYR CVT ponúkajú ako najlepšie vo svojej triede nové možnosti použitia. S pomocou úpravy pre jazdu vzad je tento spôsob použitia vysoko ergonomický a je možné prevádzať všetky úkony pri práci so štiepkovačom, mulčovacím strojom alebo pri práci s vyážacím prívesom pohodlne z miesta obsluhy.

 

Ďalšie články

Nový cenník služieb AGRI CS Slovakia s.r.o.

13. 4. 2018

Od 1.5.2018 vstupuje do platnosti nový cenník služieb. Viac..

Strieborná medaila pre WINDCONTROL od AMAZONE

12. 4. 2018

Na veľtrhu TECHAGRO 2018 sme bodovali! 

Maxxum Active Drive 8 získal ocenenie na Techagre

11. 4. 2018

Strieborná medaila pre Maxxum Active Drive 8

TECHAGRO 2018 s podtitulom "NEKONEČNO MOŽNOSTÍ"

29. 3. 2018

Veľkonočná súťaž!

29. 3. 2018

Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu Veľkonočnú omaľovánku CASE IH!