Strieborná medaila pre WINDCONTROL od AMAZONE

Na veľtrhu TECHAGRO 2018 sme bodovali! 

12. 4. 2018

Okrem "Striebornej medaily" za revolučnú technológiu dvojspojkovej prevodovky - MAXXUM Active Drive 8 a ceny za "Osobitnú pozornosť" za unikátne spojenie traktora s klasickou prednou nápravou a zadnou nápravou osadenú pásmi, ktoré získal MAGNUM Rowtrac sme získali aj  "Striebornú medailu" za technológiu WindControl od AMAZONE. Od prestížneho časopisu Technický týždenník ocenenie prevzali Jaroslav Musil, riaditeľ divízie Závesnej a dopravnej techniky a Ján Kozman, produktový manažér, priamo v expozícii AMAZONE v pavilóne V Brnenského výstaviska.

Systém WindControl je vhodný pre lokality vystavené silnému vetru. Je určený pre nesená rozmetadlá ZA-TS a ťahaná rozmetadlá ZG-TS. Systém sa skladá z vysokofrekvenčného senzora vetra, ktorý je namontovaný na rozmetadlo, a systému ArgusTwin, ktorého hlavnou úlohou je monitorovanie rozmetacieho obrazca a automatické nastavenie optimálneho priečneho rozhodu.

Úlohou systému WindControl je zaznamenávať rýchlosť, intenzitu a smer vetra a tieto informácie prenášať do počítača stroja. Podľa údajov z oboch systémov následne počítač upravuje parametre dodávky množstva hnojiva, miesta zavádzania hnojiva a rýchlosti rozmetacích kotúčov.

Ak fúka bočný vietor, s pomocou oboch systémov sa automaticky vyrovná vplyv vetra čim je zabezpečené optimálne priečne rozhodenie. Systém si vie rady aj v prípade, že fúka skutočne silný vietor a už nie je schopný kompenzovať jeho pôsobenia na samotn= rpzmetanie. V takom prípade upozorní systém WindControl vodiča na zmenu pracovných podmienok a odporučí ukončiť rozmetanie.

AMAZONE opäť dokazuje, že je skutočným lídrom trhu a vďaka svojim inováciám posúva poľnohospodárstva na úplne inú úroveň.

Ďalšie články

Nový cenník služieb AGRI CS Slovakia s.r.o.

13. 4. 2018

Od 1.5.2018 vstupuje do platnosti nový cenník služieb. Viac..

Strieborná medaila pre WINDCONTROL od AMAZONE

12. 4. 2018

Na veľtrhu TECHAGRO 2018 sme bodovali! 

Maxxum Active Drive 8 získal ocenenie na Techagre

11. 4. 2018

Strieborná medaila pre Maxxum Active Drive 8

TECHAGRO 2018 s podtitulom "NEKONEČNO MOŽNOSTÍ"

29. 3. 2018

Veľkonočná súťaž!

29. 3. 2018

Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu Veľkonočnú omaľovánku CASE IH!