STROJE NA SIATIE

GREAT PLAINS / STROJE NA SIATIE

V-300

V-300

Great Plains V-300 je univerzálny  stroj na siatie, ktorý je schopný zasiať aj v tých najťažších podmienkach. Vďaka prerezávacím koltrom vyniká model V-300 v siatí do strniska, nemá problém kvalitne uložiť osivo aj do podmietky alebo inak pripravenej pôdy. Zásobník osiva s dostatočnou kapacitou, možnosť dávkovania hnojiva na siatie. Sejací stroj V-300 je vybavený prídavným zásobníkom, vďaka ktorému je schopný zasiať aj podsev, prípadne ho možno využiť pri sejbe tráv. Pracovný záber: 3m v ťahanom prevedení.

SPARTAN

SPARTAN

Spartan je univerzálny sejací stroj, ktorý je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopný zasiať aj v tých najťažších podmienkach. Vďaka prerezávacím koltrom Spartan vyniká v siatí do strniska, nemá problém kvalitne uložiť osivo aj do podmietky alebo inak pripravenej pôdy. Priečne i pozdĺžne kopírovanie terénu pre dokonalé siatie sú základnými kameňmi jeho predností. Centrálne sa nastavuje prítlak pätiek. Zásobník osiva má dostatočnú kapacitu a možnosť dávkovania hnojiva. Pracovné zábery: 6 a 9m v ťahanom prevedení.

CENTURION

CENTURION

Centurion je inteligentný univerzálny sejací stroj s najmodernejšími hi-tech technológiami, ktoré užívateľovi zaistia veľké denné výkony, precízne odvedenú prácu a pohodlnú komunikáciu so strojom. Základné spracovanie pôdy prednými dvomi radmi tanierov, hydraulicky regulovateľným šmykom a pneumatikovým valcom. Zásobník osiva s dostatočnou kapacitou, možnosť dávkovania hnojiva. Pracovné zábery: 3 - 8m v ťahanom prevedení.

YIELD-PRO

YIELD-PRO

Yield-Pro reprezentuje kompletný modelový rad presných sejacích strojov určených najmä pre sejbu kukurice, slnečnice a sóje. Vďaka stavebnicovej konštrukcii je možné vybrať kvalitný stroj pre menšie farmy i profesionálny model pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka prerezávacím koltrom môže Yield-Pro zasiať aj do strniska. Veľká úspora času vďaka centrálnemu zásobníku osiva, možnosť dávkovania hnojiva. Voľba jednoduchých riadkov alebo Twin-Row systém pre zvýšenie produkcie z ha. Pracovné zábery: 4 - 24 riadkov (8 - 48 Twin-Row riadkov).