QUADTRAC BUDE NA PRIME!

Nenechajte si ujsť reportáž o QUADTRACU v relácii AUTOSALÓN!

24. 11. 2017

Vážení podnikatelia v poľnohospodárstve a priaznivci poľnohospodárskej techniky značky CASE IH,

radi by sme Vás v mene spoločností AGRI CS, a.s. a AGRI CS Slovakia s.r.o. pozvali na veľkú QUADTRAC SHOW, ktorú môžete vidieť vo štvrtok 30. 11. 2017 o 20:15 hod. v relácii AUTOSALON na PRIMA COOL. Na Vašu priazeň sa teší úctyhodných 2768 koní pod kapotou tých najsilnejších sériovo vyrábaných traktorov na svete QUADTRAC.

Poradia si skúsení experti Martin Smolík a František Fiala so skrotením tohto stáda? To sa dozviete už budúci štvrtok na Cool! Aby sme Vás veľmi nenapínali, pripravili sme si pre Vás malú ochutnávku záberov z natáčania, aby ste sa mohli pozrieť, ako taký deň zvukárov, kameramanov, expertov a produkt manažéra pri nakrúcaní vyzerá!

Natáčací deň pre niektoré z nás začal už okolo šiestej hodiny ráno. Postupne sme sa zišli "na pľaci" v podniku ZAS Bečváry, a.s., kde natáčanie prebiehalo. Traktory bolo potrebné poriadne naleštiť nech to v televízii nejako vyzerá.

Pozor, kto by si myslel, že traktor bude iba jeden, tak sa mýlil. QUADTRACOV sa na jednom mieste zišlo rovno štyri. V Českej republike jazdí viac ako 120 QUADTRAC, a tak vidieť štyri pohromade v jednom podniku nie je zas až taká rarita.

Tri, dva, jedna. Klapka! Kamera beží, experti František a Martin začínajú spoznávať, čo QUADTRAC dokáže a vie. Celý deň sa niesol v dobrej nálade, kedy sme sa zasmiali nejednému prerieknutie. Ešte, že to ide povedať znova.

Reportáž o QUADTRAC by bez Pavla Nováka nebola "to pravé orechové". Pavel Novák je v Českej republike spájaný so značkou CASE IH už viac ako trinásť rokov. Aj jeho odborné znalosti obohatia túto reportáž a treba sa dozviete aj niečo, čo ste doteraz ešte o QUADTRAC nevedeli.

Vidíte vajíčko? Vidíte správne. Hovoríte si, ako ide k sebe vajíčko a QUADTRAC? My Vám to objasníme pomocou jednoduchého pokusu, ktorý radi ukazujeme aj našim zákazníkom na mnohých predvádzacích akciách. V reportáži ho uvidíte aj Vy!

Čo zostáva na záver? Naladiť si vo štvrtok 30. 11. 2017 reláciu AUTOSALON na PRIMA COOL v čase 20:15! Kto by zabudol, má šancu ešte v sobotu 2. 12. 2017 na TV PRIMA o 8:45 hod.

 

Ďalšie články

Pozvánka - Deň poľa jarných prác

20. 3. 2018

Dňa 5.4.2018 sa vo východoslovenskej obci Stretávka uskutoční prvý tohtoročný Deň poľa!

Na Techagro za krásnou AMAZONKOU!

19. 3. 2018

Spoločnosť AMAZONE Vám predstaví samé novinky.

AKCIA na náhradné diely AMAZONE

19. 3. 2018

Pri zakúpení náhradných dielov AMAZONE rozdávame DARČEKY ZADARMO!

Nové obratné modely Farmall A

15. 3. 2018

Predstavujeme Vám tri nové modely s výkonom od 55 do 75 koní v novom dizajne.

Navštívte náš stánok na veľtrhu TECHAGRO 2018

12. 3. 2018

Srdečne Vás pozývame do expozície AGRI CS na veľtrhu TECHAGRO v Brne v dňoch 8. - 12. 4. 2018.