QUADTRAC BUDE NA PRIME!

Nenechajte si ujsť reportáž o QUADTRACU v relácii AUTOSALÓN!

24. 11. 2017

Vážení podnikatelia v poľnohospodárstve a priaznivci poľnohospodárskej techniky značky CASE IH,

radi by sme Vás v mene spoločností AGRI CS, a.s. a AGRI CS Slovakia s.r.o. pozvali na veľkú QUADTRAC SHOW, ktorú môžete vidieť vo štvrtok 30. 11. 2017 o 20:15 hod. v relácii AUTOSALON na PRIMA COOL. Na Vašu priazeň sa teší úctyhodných 2768 koní pod kapotou tých najsilnejších sériovo vyrábaných traktorov na svete QUADTRAC.

Poradia si skúsení experti Martin Smolík a František Fiala so skrotením tohto stáda? To sa dozviete už budúci štvrtok na Cool! Aby sme Vás veľmi nenapínali, pripravili sme si pre Vás malú ochutnávku záberov z natáčania, aby ste sa mohli pozrieť, ako taký deň zvukárov, kameramanov, expertov a produkt manažéra pri nakrúcaní vyzerá!

Natáčací deň pre niektoré z nás začal už okolo šiestej hodiny ráno. Postupne sme sa zišli "na pľaci" v podniku ZAS Bečváry, a.s., kde natáčanie prebiehalo. Traktory bolo potrebné poriadne naleštiť nech to v televízii nejako vyzerá.

Pozor, kto by si myslel, že traktor bude iba jeden, tak sa mýlil. QUADTRACOV sa na jednom mieste zišlo rovno štyri. V Českej republike jazdí viac ako 120 QUADTRAC, a tak vidieť štyri pohromade v jednom podniku nie je zas až taká rarita.

Tri, dva, jedna. Klapka! Kamera beží, experti František a Martin začínajú spoznávať, čo QUADTRAC dokáže a vie. Celý deň sa niesol v dobrej nálade, kedy sme sa zasmiali nejednému prerieknutie. Ešte, že to ide povedať znova.

Reportáž o QUADTRAC by bez Pavla Nováka nebola "to pravé orechové". Pavel Novák je v Českej republike spájaný so značkou CASE IH už viac ako trinásť rokov. Aj jeho odborné znalosti obohatia túto reportáž a treba sa dozviete aj niečo, čo ste doteraz ešte o QUADTRAC nevedeli.

Vidíte vajíčko? Vidíte správne. Hovoríte si, ako ide k sebe vajíčko a QUADTRAC? My Vám to objasníme pomocou jednoduchého pokusu, ktorý radi ukazujeme aj našim zákazníkom na mnohých predvádzacích akciách. V reportáži ho uvidíte aj Vy!

Čo zostáva na záver? Naladiť si vo štvrtok 30. 11. 2017 reláciu AUTOSALON na PRIMA COOL v čase 20:15! Kto by zabudol, má šancu ešte v sobotu 2. 12. 2017 na TV PRIMA o 8:45 hod.

 

Ďalšie články

ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI!

12. 12. 2017

Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a ďakujeme, že ste boli s nami i v roku 2017.

PREVÁDZOVÁ DOBA doba počas vianočných sviatkov

12. 12. 2017

Pozrite sa, aká bude prevádzková doba počas vianočných sviatkov 

PRICHÁDZA NOVÁ GENERÁCIA. PUMA X

12. 12. 2017

Modelový rad PUMA sa rozrastá o jednoduché modely s označením X.

NOVÉ PREVODOVÉ ÚSTROJENSTVO PRE TRAKTORY STEYR PROFI

12. 12. 2017

Hlavná novinka predstavená na Agritechnice - prevodové ústrojenstvo S-Control 8TM.

MAXXUM ACTIVE DRIVE 8 ZÍSKAL CENU MACHINE OF THE YEAR 2018

24. 11. 2017

Značka CASE IH získala na výstave AGRITECHNICA prestížne ocenenie pre nový MAXXUM.