KOMBAJNY, ZA KTORÉ HOVORIA UŽÍVATELIA

Zvažujete nákup nového kombajnu? Pozrite sa na referencie našich zákazníkov.

 

19. 1. 2018

Kombajny AXIAL-FLOW vyrába značka CASE IH už viac ako 40 rokov. Za tú dobu boli na česká a moravské polia dodané už desiatky kusov, ktoré poľnohospodárom pomáhajú ukončiť finálny kolobeh roka - zber. Aj keď sa kombajn zapojí v priebehu roka do práce len na pár dní, je jeho výber mnohokrát náročnejší ako ktoréhokoľvek silného poľného traktora. Kombajny AXIAL-FLOW sú charakteristické jednorotorovou koncepciou výmlatu. Vďaka tejto technológii takzvaného mlátenia "zrno o zrno" sú červené kombajny charakteristické svojou vysokou kvalitou zrna bez najmenšieho poškodenia. Ak teda práve zvažujete nákup nového kombajnu, určite Vám pomôžu referencie našich spokojných užívateľov.

 

Martin Kindle, súkromný poľnohospodár

Už je to 17 rokov, čo si pán Martin Kindl vybral svoju prvý kombajn CASE IH 1680, s ktorým bol maximálne spokojný. Nasledovali ďalšie stroje a po celú dobu sa pre neho nevyskytol na trhu konkurenčný stroj, ktorý by dokázal nahradiť prednosti axiálneho výmlatu a kombajnov CASE IH.

 

Pán Hrabec, súkromný poľnohospodár

V podhorí Moravskoslezskych Beskýd neďaleko Lysej hory hospodári na rodinnej farme pán Hrabec na 144 hektároch pôdy. Zaoberá sa rastlinnou výrobou, ale aj chovom hovädzieho dobytka a celým radom ďalších činností.

 

Bratia ŘÍHÁNKOVÍ, rodinná farma

Neďaleko Plzne na katastroch obcí Černice, Útušice a Koterov hospodária na poliach s rozlohou približne 600 ha spoločne so svojim otcom bratia Říhánkoví. Všetkú techniku, s ktorou prevádzkujú poľnohospodársku činnosť, majú od značky CASE IH. Kombajn CASE IH AXIAL-FLOW 8120 s pásovou lištou MacDon je v podniku druhým kombajnom tejto značky. Predchádzajúcim modelom bol CASE IH 2388, s ktorým boli majitelia veľmi spokojní, preto bolo pre nich axiálne mlátenie svojim princípom a šetrnosťou k zrnu jasnou voľbou.

Tieto, ale aj ďalšie referencie užívateľov kombajnov AXIAL-FLOW nájdete na špeciálnom webe www.cervenavlna.cz. V prípade záujmu alebo otázok sa neváhajte obrátiť na produkt manažéra pre zberovú techniku, Ing. Martina Keresztenyho - email: kereszteny@agrics.cz, mobil: 420 725 998 134, alebo sa informujte u svojich autorizovaných dealerov CASE IH.

 

Ďalšie články

NOVÝ LIS CASE IH VÝHODNE

22. 5. 2018

"Dnes podpíšem, zajtra kosím a čo je najlepšie? Platím až po sezóne!"

SPRÁVNA KOMBINÁCIA NA ZBER KRMOVÍN

22. 5. 2018

Je čas kosenia. Máme pre Vás tip ako si zjednodušiť zber.

Najväčšie Európske školenie CASE IH sa konalo na Slovensku

7. 5. 2018

Skončilo sa najväčšie praktické školenie predajcov dealerskej siete CASE IH.

POZVÁNKA na DEŇ POĽA Očová

7. 5. 2018

Nepremeškajte 24. DEŇ POĽA v OČOVEJ. Viac...

ŠPECIÁLNA EDÍCIA SO ZVÝHODNENÍM AŽ 4 800 EUR

20. 4. 2018

Špeciálna edícia traktorov MAXXUM s atraktívnou výbavou zdarma!