GREAT PLAINS

Great Plains, to nie sú len kvalitné produkty. Poľnohospodárske stroje Great Plains sú konštruované ako súčasť agronomického systému, ktorú značka Great Plains formou niekoľkých technológii uviedla do života. S príznačným sloganom HARVEST STARTS HERE = ZBER ZAČÍNÁ TU dodávame techniku, ktorá sa vie prispôsobiť  aktuálnej situácii na poli, podporuje cesty k ozdraveniu pôdnej štruktúry a potenciál k zvýšeniu produkcie pestovaných plodín. Jednotlivé modelové rady sú dodávané z výrobných závodov z Kansasu a Veľkej Británie.


VYBERTE SI Z PONUKY STROJOV

SPRACOVANIE PÔDY

V sortimente strojov na spracovanie pôdy nájdete kvalitné a robustné stroje pre plytké aj hlboké spracovanie pôdy. Podmietače, kypriče, stroje na predsejbovú prípravu, podryváky i kombinované stroje pre vertikálne spracovanie, pechy a valce.

SEJACIE STROJE

Univerzálne stroje a stroje na presnú sejbu môžu byť vybavené plošnou alebo zónovou predsejbovou prípravou. Na želanie je možné dodať sejacie stroje bez predsejbovej prípravy. Veľký dôraz Great Plains kladie na presné ukladanie osiva.

MULČOVANIE A ÚDRŽBA KRAJINY

Medzi stroje na údržbu krajiny patria mulčovače využiteľné na údržbu lúk, pastvín alebo na mulčovanie pozberových zbytkov na ornej pôde. Mulčovače sú dodávané s unikátnou päť ročnou zárukou na prevodovky.

 


 

PÔDA, NAJCENNEJŠIE AKTÍVUM POĽNOHOSPODÁRSTVA

Vieme, ako je pre našich zákazníkov pôda dôležitá. Znalosti o zdravej pôdnej štruktúre sú pre každého farmára nadmieru významné. Zdravá pôdna štruktúra a všetko čo s ňou súvisí je základným predpokladom na zvýšenie efektivity a produktivity. Preto sme v spolupráci s výrobcom pre našich zákazníkov vytvorili medzinárodný projekt SOIL ACADEMY,  ktorého cieľom je predávanie  znalostí o pôde,  najcennejším zdrojom na farme.   


SOIL ACADEMY

SOIL ACADEMY predstavuje medzinárodný projekt, ktorého cieľom je predávanie znalostí o pôde, výskum a zvyšovanie profitu fariem.
Vstup do projektu

   

 

 


VYBERTE SI Z PONUKY TECHNOLOGIÍ

 

Pôda je najdrahocennejší zdroj na každej farme. Vertikálne spracovanie podporuje zdravú pôdnu štruktúru, ktorá je kľúčová z hľadiska maximalizácie výnosu, znižovaní nákladov, eliminácie vplyvu erózie a znížení uhlíkovej stopy výroby.

 

SIMBA Oil Seed Rape stelesňuje osvedčenú technológiu v zakladaní porastov repky olejnej. S ohľadom na termín siatia a zmeny klimatizácie je najznateľnejším prínosom tejto technológie úspora času.

 

Precízne predsejbové spracovanie v zónach širokých 3–5 cm vytvárajú ideálne podmienky pre štart osiva s možnosťou aplikácie hnojiva. Zónová príprava je používaná pre presné aj univerzálne siatie.

 

Unikátna technológia pestovania širokoriadkových plodín v TWIN-ROW dvojradoch dovoľuje zvýšiť množstvo jedincov na hektár pri zaistení väčšieho priestoru pre rast a prijímanie vody, živín a slnka každej rastline.


 

Kategória