Technika na hnojenie

AMAZONE / Technika na hnojenie

Veľkoplošné rozmetadlá ZG-B a ZG-B Ultra

Veľkoplošné rozmetadlá ZG-B a ZG-B Ultra

Velkoplošné rozmetadlá ZG-B a ZG-B Ultra
Rozmetadlá pre veľké výmery ZG-B určené pre veľké poľnohospodárske podniky a podnikateľov v službách. Disponuje veľkým zásobníkom a robustným podvozkom dimenzovaným pre rýchlosť do 60 km/h. Dno s pryžovým dopravníkom pri robení údržby ide zo základného rámu veľmi ľahko vytiahnuť. Dodávame vrátane automatického ovládania dopravníku za účelom jeho konštantnej rýchlosti a vrátane stredového vedenia dopravníku.

Rozmetadlá ZA-M

Rozmetadlá ZA-M

Rozmetadlá ZA-M
Profesionálne dvojkotúčové rozmetadlo ZA-M pre väčšie poľnohospodárske podniky a podnikateľov v službách využívané pre pracovné zábery až do 36 m. Pomaly sa otáčajúci vysokovýkonný čechrač a nízké otáčky kotúčov zaisťujú veľmi rovnomerný a šetrný rozptyl hnojiva. Rozmetadlo ZA-M Profis s váhou pre profesionálov, úžitková nosnosť až 3100 kg a pracovný záber 36 m. Presnosť a bezpečnosť vďaka jednoduchému nastaveniu rozmetaného množstva a pracovnému záberu bez skúšky rozmetaného množstva hnojiva. Vysoko výkonné rozmetadlo ZA-M Ultra vyššej triedy  s pracovnou šírkou do 52 m. Dôležité pre vás je: močovina zaručene do 36 m. Objem zásobníku od 3000 do 4200 litrov.

Rozmetadlá ZA - X Perfect

Rozmetadlá ZA - X Perfect

Dvojkotúčové rozmetadlo pre menšie a stredne veľké poľnohospodárske podniky pracuje ako na poli, tak napr. horských lúkach. ZA-X Perfect sa dá jednoducho nadstavovať a umožňuje presné rozmetanie všetkých bežne dodávaných druhov hnojív až do pracovného záberu 18 m a močoviny do pracovného záberu 15 m.